Reference klientů

Aleš je človíček na správném místě.Je lidský a vtipný.Na trénink s ním se člověk těší a i když odchází hotový,někdy sotva jde,tak u toho má úsměv na tváři a strašně hezký pocit. Aleš mě a mojí kamarádce byl doporučen loni v září pro naše vleklé potíže se zády s tím,že by nám mohl pomoci.Já mám degenerativně poškozenou ploténku,od toho mě bolela kyčel a kulhala jsem na levou nohu(bolestí).A další a další potíže.Trochu jsme se bály co nás bude čekat,ale naše obavy se rozplynuly hned po prvním setkání s Alešem.Zjistily jsme,že je to sympaťák a že ví co a jak.Mrknul na nás,řekl nám co je potřeba,čemu se vyvarovat.Dnes už s Alešem cvičíme nějaký 4-5měsíc.Já už nepajdám,kyčel nebolí,záda se také lepší.Další bonus je to,že se nám posunula kondička nahoru a věřím,že s Alešem poleze ještě výš a výš.Kdo chcete mít jistotu správného cvičení,tak se určitě obraťte na Aleše.Se vším Vám pomůže,poradí,opraví Vaše techniky cvičení a ještě se s ním zasmějete.

Martina

Aleš Vítek je opravdovým profesionálem ve svém oboru, dokazující, že vysokoškolský "papír" je opravdu jen papírem, avšak píle, odhodlání, trpělivost a ochota učit se novým věcem je daleko důležitější a přínosnější jak v životě, tak tréninku. Což ovšem může potvrdit on sám ze své dlouholeté praxe. Jak moc jsem byla nadšená z jeho tréninků, o to více mne potěšil a obohatil kurz osobního trenéra, samozřejmě také pod jeho vedením. Aleš je velice empatický a dokáže se vcítit do každého problému a následně jej adekvátně řešit. Skvělým "bonusem" je také to, že když udržíte své svěrače při občasné náročnosti treninků, zajisté je neudržíte, když přijde na jeho smysl pro humor. Já bych rozhodně neměnila :))

Adéla

Chcete kvalitní znalosti a i trenéra, který vás nezraní? Pokud ano, jste u toho správného. Člověk, který má opravdu velké znalosti ale i srdce na správném místě. S ním nejenom pořádně zacvičite, získáte hodně výborných znalosti ale i zasmějete.

Honza Hladký

Aleš je velmi zkušený lektor s neuvěřitelnými znalostmi, které dokáže předat a motivovat ostatní. Jeho kurzy a semináře mohu jen doporučit!!

Kat Vagnerova

Cvičení a studium s Alešem je opravdu zábava.Bonus:vědomosti😉

Kamila Čechlovská

Člověk na svém místě, který opravdu své práci rozumí. Jsem mu velice vdecen za předané znalosti a všem doporučuji ☝️😉

Ajem Tomeny